Yöresel ürünler

Türkiye, her bölgesinde farklı geleneksel ürünlerin üretildiği, adeta bir kültür mozaiği.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Karadeniz, Marmara, İç ve Güney Doğu Anadolu, Ege ve Akdenizde yörelere has birçok önemli lezzet yer alıyor. Yüzyıllardır gelen üretim kültürü ile harmanlanan ve günümüzde, kaliteli örnekleri ile sofralarda, evlerde ve hayatın her alanında yer alan yöresel ürünler, kültürünü korumayı seven ve yaşatan herkesin tercih ettiği ürünlerdir. Gastronomik kültürünün yanı sıra giyim kültürü ile, mutfak kültürü ile ve gündelik eşya alanında kullanılan ürünler ile tüm Türkiye’de, onlarca ünlü ürünü yer alan Gaziantep yöresi de, yöresel ürünler konusunda en çok tercih edilen adreslerden. Gaziantep’te asırlardan bu yana değişmeden gelen yöresel ürün kültürü, bugün şehrin her yanında kendini ifade etmektedir. Birçok köklü üretici, Antep fıstığından Antep yemenisine kadar, kültürümüzün her alanında hitap eden, günlük kaliteli yöresel ürünleri sunmaktadır. Gaziantepten yöresel ürün satış sitesi olarak, size tüm bu ürünleri uygun fiyatlar ve online alışveriş avantajı ile sunuyoruz.

El yapımı yöresel ürünler

Gaziantep yöresel ürünleri içinde, geçmişten bugüne değişmeden, kendi varlığını korumayı başararak ulaşmış birçok kaliteli yöresel el emeği ürünler yer almaktadır. El yapımı yöresel ürünler içerisinde, hala büyük bir keyifle kullanılan ve ayak sağlığına iyi gelen yemeniler, bunun yanı sıra el yapımı organik sabunlar, bakır ürünler, tepsiler gibi birçok farklı seçenek kullanılıyor. El yapımı yöresel Antep ürünlerini sunduğumuz sitemizde bakır ürünleri ilk sırada gelmektedir. Birçok kişinin sofrasında tercih ettiği yöresel bakır ürünler, dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. El yapımı ürünler içinde bulunan diğer bir kategori ise hijyen açısından asırlardır tercih edilen organik bitkisel sabunlardır. Gaziantep iklimine özel yetişen çiçeklerden elde edilen yağlar ile üretilen birbirinden kaliteli el yapımı organik sabunlar, evinizin sabun ihtiyacı için yöresel kaliteye sahip ürünlerdir. Gaziantep yöresel ürünleri içerisinde kahve ve fincan takımları, tepsi, sürahi ve cezveler de yer almaktadır. Gaziantep yöresel ürünlerini, sitemizdeki farklı kategoriler içinde inceleyebilir, fiyat ve özelliklerine göre sıralayarak anında sipariş verebilirsiniz.

Gaziantep yöresel ürünlerinin online satışı

Bugüne kadar, Gaziantep yöresel ürünlerini almak için dükkan dükkan, çarşı pazar gezerek aradığını bulamayanlar için, memleketinin yöresel ürünlerinin hasretini çekenler için artık gaziantepten.com olarak birçok yöresel ürünü sunuyoruz. İnternet üzerinden onlarca farklı kategoride yöresel ürünü, Gaziantepten kalitesi ile anında sepetinize ekleyebilirsiniz. Dakikalar içinde, günün her anında güvenilir ödeme altyapısı ile hızlı bir şekilde alabileceğiniz Antep yöresel ürünleri online satış sitemizde kuru bakliyat, Antep fıstığı, tahin helvası, baharatlar, bakır ve gümüş ürünler, yemeni ve sabunlar, tepsiler ve sürahiler gibi Gaziantep’e has, en kaliteli yöresel ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri incelemek için kategorilere giderek, tek tık ile sepetinize ekleyebilir, Türkiye’nin her yerine siparişinizi birkaç dakika içinde verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.