Yemeni Modelleri ve Fiyatları

Yemeniler, yüzyıllardan bugüne gelen bir ayakkabı kültürüdür.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Gaziantep yöresinde, el emeği işçilikle her bir noktası özenle hazırlanan yemeniler, günlük kullanım açısından birçok avantaj sunan ve uygun fiyatı ile alabileceğiniz, Türk kültürünün bugünlere yansıması olan özel ürünlerdir. Yemeni, Güneydoğu Anadolu bölgesinde ve sınır ülkelerde de kullanılan yöresel bir ürün olmakla birlikte, Gaziantep yemenileri diğerlerinden ayrılarak, en iyi ürünlerin, en köklü geçmişin ve dolayısı ile en kaliteli işçiliğin söz konusu olduğu gruptur. Yemenilerin özelliklerini, ayak sağlığı için faydalarını ve ucuz yemeni fiyatlarını aktaracağız.

Yemeni nedir, nasıl kullanılır?

Gaziantep’te, babadan oğula geçen bir ata yadigarı sanat olarak bilinen yemenicilik, el emeği işlemeler içeren, yaklaşık 600 yıllık bir geçmişe sahip özel bir gelenektir. Atalarımızın bize yadigarı olan yemeniler, bugün özel yemeni ustaları tarafından hazırlanmaktadır. Kilis, Kahramanmaraş ve Elazığ gibi bölgelerde de yapılan ve tercih edilen yemeniler, Gaziantepli ustaların ellerinde bugün hayat bulmaktadır. Gaziantep yemenileri, bu köklü kültüre en çok sahip çıkılan yer alan Antep yöresinde hala üretilmekte, tercih edilmektedir. Kaliteli ve geçmişteki geleneksel üretim kültürüne uygun tarzda yemeni arıyorsanız, Gaziantep bunun adresidir. Gaziantepten olarak, yemeni konusunda en iyi ürün seçeneklerini, bütçenize en uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Derinin üzerinde, dikişli ya da üç dikişli gibi farklı modelleri olan yemeniler, siyah, beyaz, sarı ya da özel motifli desenleri ile sitemizde sunuluyor. Erkek ve kadın yemeni modellerini inceleyebilirsiniz.

Yemeni fiyatları

Geleneksel yemeniler, deri üzerinde özel işleme ve farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Buna karşın, yemenilerin fiyatları günümüz ayakkabı fiyatlarına nazaran uygun düzeydedir. Ucuz yemeniler arıyorsanız, Gaziantepten yöresel ürünleri sunduğumuz sitemizde her bütçeye uygun yemeni ve diğer yöresel ürün seçeneklerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı özel yemeniler, üstün bir el işçiliği ile hazırlanmakta, paketlenmekte ve size sunulmaktadır. Kaliteli yemeni modellerini inceleyip, anında sepetinize atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.