Bakır Tepsiler Modelleri ve Fiyatları

Yemek kültürümüzde önemli bir öğe olan tepsiler, geleneksel olarak üretilen ve bugünlere kadar gelmeyi başarabilmiş ürünlerdir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Gaziantep kültüründe önemli bir yere sahip tepsilerde yemekler yenebilir, baharat kurutma ya da diğer işler yapılabilir. Bakır işleme tepsiler ile, Türkiye’de bu alanda üne sahip Antep, özel üretim, el emeği işleme bakır tepsiler ile bu alanda ilgi odağı. Gaziantep yöresel ürünlerini sergilediğimiz ve ülkenin dört bir yanına ulaştırdığımız sitemizde, özel işlemeli bakır tepsi modellerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bakır tepsi modelleri nelerdir?

Bakır tepside, yüz yıllardan gelen bir kültür olarak farklı işleme modelleri mevcuttur. Bakır tepsi modellerinde en çok öne çıkan modeller, el dövmesi tepsiler, orijinal bakır eskitme tepsiler, bakır nikejlalı kulplu tepsilerdir. İhtiyacınıza göre, dikdörtgen ya da yuvarlak klasik bakır tepsiler alabilirsiniz. Ortalama olarak 35 santimetre çapında olan bakır tepsilerde, yemeklerinizi keyifle yiyebilir ya da bakır tepsileri dekoratif amaçla da kullanabilirsiniz. Bakır tepsi modellerini sıraladığımız kategorimizde, dilediğiniz tepsi modelini seçerek fotoğrafını büyütebilir ve inceleyebilirsiniz. Asırlardan bugüne bozulmadan ulaşan bakır tepsi kültürü sayesinde Gaziantep, özel işleme tepsilerini bugün sadece ülkemize değil dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır. Bozulmayan, deforme olmayan bakır sağlık anlamına da gelir. Geçmişin motiflerini barındıran, ince el işçiliği ile sizi o günlere götüren klasik bakır tepsiler, herkesin evinde olmasını isteyeceği son derece kaliteli modellerdir. Eğer bakır tepsinizde, eski günlerin havasını estirmek isterseniz, eskitme Antep işi bakır tepsilere de göz atabilirsiniz.

Bakır tepsi fiyatları

Bakır tepsilerde fiyatlar, standart endüstriyel ürünlerdeki gibi standart değildir, nitekim Antep işi bakır tepsilerde tamamen el işçiliği ön planda olduğu için, ürün fiyatları değişebilir. Bakır tepsi modellerinde eskitme olup olmaması, fiyatı etkileyen bir unsurdur. Yuvarlak ya da dikdörtgen bakır tepsiler ya da bu tepsilerin çapları da, bakır tepsi fiyatlarını etkiler. Ucuz Antep bakır tepsi arıyorsanız, sitemizde bulunan bakır tepsi modellerini fiyata göre artan sıralama ile filtreleyebilirsiniz. Gaziantepten en kaliteli yöresel ürünleri sunduğumuz sitemizde, uygun fiyatlı ve evladiyelik kaliteye sahip birbirinden özel ürünleri sizlere sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.