Sürahi Takımı Modelleri ve Fiyatları

Sürahiler, evlerimizde mutlaka bulunan ve farklı amaçlar için tercih ettiğimiz olmazsa olmaz ürünler içinde yer alıyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sürahi modellerini, sadece işlevsellik açısından değil de, dekoratif açıdan da değerlendiren herkes için, Gaziantep’te üretilen ve el işçiliği içeren birbirinden kaliteli yöresel sürahi modellerini sitemizde sunuyoruz. Su için, meyve suyu ya da ayran için, hazırladığınız özel şerbetler için kullanabileceğiniz, ailenize ve konuklarınıza ikramda bulunurken tercih edebileceğiniz sürahiler, taşıdıkları özel motifler ile bakışları üzerinde toplayacak kalitede ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ölçüde.

En çok tercih edilen bakır sürahi modelleri

Gaziantep’te asırlık bir gelenek olan bakır ürünler, yalnızca kahve fincanı ya da tepsiler için geçerli değildir. Aynı zamanda sürahiler de, bakırın yoğun şekilde tercih edildiği özel ürünlerdir. Bu anlamda, kaliteli ve sağlıklı, uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek bir sürahi tercih etmek isteyenlere en iyi öneri bakır sürahilerdir. Sitemizde yer alan bakır sürahi seçenekleri içindeki işlemeli dövmeli bakır sürahiler, bunun yanı sıra dövmeli bakır kırmızı sürahiler, desen dövmeli papatya bakır beyaz sürahiler, bakır işleme ürün sevenlerin tercih ettiği özel modellerdir. Antep işi, kaliteli el işçiliği ile üretilen birbirinden özel bakır sürahi modelleri, evinizde uzun yıllar boyunca deforme olmadan, bozulmadan sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz, evinizde bakır ürün kalitesini hissettirecek, hem işlevsel hem de dekoratif ürünlerdir. Bakır sürahileri yalnızca kendiniz için değil, aynı zamanda sevdikleriniz için hediyelik alabilir, çeyiz olarak çocuklarınıza bırakabilirsiniz. Gaziantep’in en kaliteli bakır sürahilerini sitemizde bulma şansına sahipsiniz.

Bakır sürahi takımı fiyatları

Bakır sürahiler konusunda yalnızca tekli sürahiler değil, aynı zamanda sürahi setleri de tercih nedeni olabiliyor. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan sürahi setlerini, dilerseniz bakır bardaklar ile kombine ederek harika bir set yaratabilirsiniz. Bakır sürahi setlerinin fiyatları, içerdiği sürahi ve bardak sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı, ucuz Antep işleme içeren bakır sürahi modellerini sitemizde görebilirsiniz, dilerseniz en uygundan başlatarak fiyat sıralaması yapabilirsiniz. Kaliteli Gaziantep yöresel ürünlerini sunduğumuz sitemizde, bakır sürahi, tepsi, bardak ve kahve fincan setlerine mutlaka göz atın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.