" />

Bakır Sunumluk Çeşitleri ve Fiyatları

Konuklarınıza sunduğunuz ikramlar için, geleneksel bir sunum tarzı ortaya koymak isterseniz, Antep işi özel bakır sunumluklar sizin için iyi bir tercih olabilir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

El dövmesi, el kesmeli ya da çekiç el dövmesi, el işi özel sunumluklar yalnızca misafirlerinize sunum yaparken değil aynı zamanda, evinizde güzel bir dekor öğesi olma noktasında da tercih nedeni. Sunumluk çeşitleri, kapasitesine, büyüklüklerine göre farklı amaçlar için kullanılabilir, evinizin farklı dekoratif temalarına göre tercih edilebilir. Gaziantep yöresel ürünlerini sunduğumuz, bakır ve gümüş özel işleme sürahi, tava, bardak, tepsi gibi ürünleri sizlerle buluşturduğumuz sitemizde, yüzyılların geleneğini bugünlere taşıyan özel bakır sunumlukları da, en iyi örneklerle sizlere sunuyoruz. Bakır sunumluk çeşitleri içinde tarzınıza uygun motifleri içeren, özel kesime sahip kaliteli işçilik içeren ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bakır sunumluk çeşitleri

Bakır sunumluklar, günümüzde birçok evde tercih ediliyor ve geleneksel bir dekoratif konsept oluşturmayı sevenlerin en çok tercih ettiği ev gereçleri arasında. Bakır sunumluklar, el dövmesi ya da el kesmeli kapaklara sahip olarak, farklı temalar taşımakta. Sitemizde sizlere sunduğumuz çekiç el dövmesi bakır kayık kapaklı sahan, el kesmeli bakır sahan sunumluk ya da çekiç el dövmesi bakır kayık kapaklı sahan sunumluklar, aradığınız konsepti yansıtabilir. Bunun dışında diğer sunumluk modelleri içinde ağır işlemeli bakır kapaklı sahanlar, ovak ya da kayık modelindeki farklı özel işlemeli sunumluklar da yer alıyor. Sade bir tarzı seviyorsanız, el dövmesi olan bakır sunumluk modelleri size sade bir tarz sunuyor. Eğer işlemeli sunumluklar daha çok hoşunuza gidiyorsa, Osmanlı tuğralı bakır sunumluk çeşitleri ya da ağır işleme içeren bakır sunumluklar da tercih sebebiniz olabilir. Bakır sunumluklar içerisinde lokum ve çeşitli tatlıları konuklarınıza sunabilirsiniz, şekerlik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz özel servislerinizi, yemeklerinizi bakır sunumluklar içinde ikram edebilirsiniz.

Bakır sunumluk fiyatları

Bakır sunumluklar, konuklara ikram için ya da gündelik amaçlar ile kullanılabildiği gibi, evinizin baş köşesinde dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilir. Bakır sunumlukların fiyatları, orta büyüklükte, küçük ya da büyük sunumluklar olmasına göre değişmektedir, ancak bakır sunumlukta fiyat üzerindeki en büyük değişken işlemelerin yoğunluğudur. Antep işi özel işlemeler, ustaların atadan öğrendiği bir sanat olarak bugüne gelmiştir. Gaziantep özel bakır işleme sunumluklarda, ağır işleme ya da ince işleme, kesme ya da dövme bakır olmasına göre fiyatlar değişmektedir. Her ihtiyaca hitap eden kaliteli sunumluk modellerini, kategorimizde bulunan ürünler üzerinden inceleyebilirsiniz. Ülkenin her noktasına kargo avantajı ile, online alışveriş ayrıcalığı ile anında satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.