Doğal Bitkisel Sabun Çeşitleri

Sabunlar, evimizde hijyenik bir ortam sağlamak adına bulundurduğumuz, olmazsa olmaz ürünlerdir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 147 ürün görüntüleniyor.

Son yıllarda, sağlığına önem veren kişiler, endüstriyel olarak büyük markaların ürettiği sabunlar yerine, yöresel geleneklere uygun bir şekilde üretilen bitkisel, doğal sabunları tercih etmektedir. Gün içerisinde, ellerinizi temizlemek için kullandığınız sabunlar, elinize virüslerin bulaşmasına engel olan doğal koruyucu ürünlerdir. Ancak bahsettiğimiz, süpermarketlerde satılan sıvı sabun ya da katı sabunlar, içerdikleri katkı maddeleri ile, organik sabunlar kadar etkili ve özel ürünler değildir. Bundan ötürü, doğada bulunan çiçeklerin özünü içeren, hem kokusu hem de etkisi ile gerçekten kaliteli bir etki ortaya koyan bitkisel sabunlar artık çokça tercih edilmektedir. Gaziantep yöresinde elde edilen doğal, organik bitkilerden elde edilen birbirinden güzel sabun çeşitlerini, sizlere sunuyoruz.

Sabunların faydaları nelerdir?

Sağlık açısından sabunun önemi, ellerimiz ve yüzümüzde gün içinde oluşan mikropların ve virüslerin temizlenme aşamasında bizlere yardımcı olmasıdır. Ellerin ve yüzün sabun ile yıkanması, hatta banyoda da sabunun tercih edilmesi, Türkiye’de bir gelenek olarak çocuk yaşta öğretilen ve sonradan da asla vazgeçilmeyen bir alışkanlıktır. Eller sabunla yıkanmadığı takdirde zaman içerisinde bu mikrop ve virüsler ağızlara, sonra da tüm vücuda yayılabilir. Bundan ötürü sabunu kullanmak, hijyen açısından son derece önemlidir. Günümüzde sıvı sabunlar oldukça yaygın olsa da, geçmişten bugüne gelen ve geleneksel yöntemlerle, organik bir şekilde üretilen bitkisel doğal sabunları tercih edenlerin sayısı hiç de az değil. Sitemizde, zeytinyağı sabunu, çörek otu sabunu, jojoba sabunu, kekikli sabun, safran ve sarımsak sabunu, kantaron sabunu gibi farklı sabun seçeneklerini size sunuyoruz.

Organik sabunlar sağlığınız için en iyi tercih

Zeytinyağlı sabunlar başta olmak üzere, yüzde yüz doğal ürünlerin özlerini içeren sabunlar artık birçok evde yer alıyor. Gaziantepten olarak, Antep yöresinde üretilen doğal sabunları sizlere sunuyoruz. Çiçeklerin özlerini alarak, zeytinyağı ile bir araya getirme suretiyle oluşturulan doğal, organik bitkisel sabunlar evinizde sabun ile yüksek bir hijyen sağlarken aynı zamanda müthiş aromatik kokusu ile harika bir ortam yaratmanızı sağlayacak. Bitkisel sabunlar içinde size, kekik sabunu, Hacı Abdullah gliserinli zeytinyağı sabunu, portakal sabunu, bademli zeytinyağı, damla sakızı, papatya, limon gibi farklı bitkilerin özlerini içeren sabunlar sunuyoruz. Bitkisel sabunlar, banyonuzda, mutfağınızda, dekoratif olarak salonunuzda, kısacası evinizin her köşesinde olmayı hak eden, son derece özel ürünlerdir. Bitkisel organik sabunların fiyatlarını merak ediyorsanız, ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.