Lokumlar

Yöresel Türk ürünleri içinde önemli bir yere sahip olan lokumlar, çay ve kahvenin yanında ikram olarak, bayram gibi dönemlerde konuklara sunulan önemli bir lezzettir.

Sıralama seçin
Görünüm:
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
39,90 TL
37,90 TL
%5 indirimli
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Gaziantep’e has yöresel ürünleri bulabileceğiniz sitemizde, birbirinden leziz lokumları da bulabilirsiniz. Antep yöresinin, dünyaca ünlü lezzeti olan Antep fıstığının, hindistan cevizinin, cevizin ve sakızın yer aldığı birbirinden güzel lokum çeşitleri, evinizde keyifli vakit geçirirken ya da misafiriniz olduğunda, ikram olarak sunabileceğiniz leziz seçenekleri içeriyor.

Kuş lokumundan fitil lokuma onlarca seçenek

Lokum, Türkiye’nin yöresel tatlı kültüründe kendine özel bir yeri olan, çok sevilen bir lezzettir. Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu gibi farklı bölgelerde, yörelere has üretilen lokumlar herkes tarafından beğeni ile tüketiliyor. Gaziantep yöresel ürünlerini sizlerle buluşturduğumuz sitemizde renkli kuş lokumundan hindistan cevizli çifte kavrulmuş lokuma, fındıklı vali lokumdan nar aromalı fitil lokuma kadar geniş seçenekler var. Hediye olarak alınabilecek yöresel ürünler içinde yer alan Gaziantep lokum seçimleri içinde aynı zamanda bol Antep fıstıklı vali lokum, Antep fıstıklı beyaz sultan lokum da bulunuyor. Lokum çeşitleri ve fiyatları konusunda en uygun seçeneklerin yer aldığı, hediye lokum paketi ile sevdiklerinize, harika lezzetler sunabileceğiniz bu süslü Gaziantep lokumlar, tadı damağınızda kalacak lezzette.

Birinci kalite Antep fıstık ezmesi ile leziz seçenekler

Gaziantep’ten olarak, lokum çeşitleri konusunda en iyi fiyatları ve en yüksek kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Gaziantep yöresel tatları içinde lokum dışında aynı zamanda Antep fıstık ezmesi, Antep fıstıklı sakızlı helva ve kadayıflı fındıklı special lokumları da sizlerle buluşturuyoruz. Gaziantep’ten, Türkiye’nin her yerine kargo ile alabileceğiniz yöresel ürünler içinde aynı zamanda cevizli sadrazam sucuğu lokumu, Antep fıstıklı fitil lokum, yaprak cezerye ve Antep fıstıklı cevizli yaprak cezerye de yer alıyor.

Türkiye’nin her yerine kargo ve online ödeme avantajı ile, internetten Gaziantep yöresel lezzetlerini satın alabileceğiniz online alışveriş sitemizde, geniş lokum ve cezerye seçenekleri, en iyi kalitede Antep fıstığı ezmeleri ve hediyelik olarak sunabileceğiniz, bayram gibi özel günlerde evinizde ikramlık olarak bulundurabileceğiniz kaliteli lokum çeşitleri sizi bekliyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli lokum ve diğer tatlılarımıza göz atın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.