Kuruyemiş ve Drajeler Ürünleri

Kuruyemişler, misafirlere ikramda ya da gün içerisinde çay ile kahvenin yanında, bir atıştırmalık ya da ara öğün olarak tercih edilen lezzetlerdir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 100 ürün görüntüleniyor.

Sağlık açısından farklı vitamin ve mineraller içeren kuruyemişler, lezzetleri ile evin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Diyet yapan kişilerin de tercih ettiği kuruyemişler, vücudunuzun kilo endeksini korumanız için faydalı, yardımcı besinlerdir. Drajeler de, kuruyemişler gibi ikram olarak tercih edilen, besleyici özelliklere sahip ve lezzetleri ile herkesin tercih ettiği ürünlerdir.

Kuruyemiş çeşitleri ve faydaları

Kuruyemiş çeşitleri, içerdikleri besin değerleri ve lezzetleri ile, soframızdan eksik olmayan ürünlerdir. Kuruyemiş çeşitleri içerisinde kabuklu kuruyemişler, kuru meyve kategorisinde yer alan kuruyemişler ve farklı kuruyemiş çeşitleri bulunur. Her kuruyemişin farklı faydası söz konusudur. Örnek vermek gerekirse kabak çekirdeği, en lezzetli ve faydalı kuruyemişler içinde yer alır. Kabak çekirdeğinde bol miktarda çinko minerali yer alır ve bu mineral sayesinde mide bulantısı gibi sorunların yaşanması en aza indirilir. Bunun yanı sıra, Gaziantep yöresine has bir kuruyemiş olan Antep fıstığı da, en lezzetli ve en besleyici kuruyemiş seçenekleri içinde bulunur. Antep fıstığının içinde bulunan B1, E, B ve C vitamini, bunun yanı sıra fosfor, Antep fıstığını adeta bir vitamin ve mineral deposu olarak kılar. Antep fıstığı, içerdiği mineral ve vitaminlerle, sağlıklı ve dengeli beslenmeniz için ihtiyacınız olan en önemli doğal bileşenleri almanızı sağlar. Antep fıstığı dışında beyaz leblebi, yer fıstığı, kayısı çekirdeği de birçok hastalığa karşı önemli etkileri olan, doğal antibiyotik niteliğinde sahip kuruyemişlerdir.

Kuruyemiş ve draje fiyatları

Lezzeti ile yediden yetmişe herkesin tercih ettiği, içerdiği besin değerleri ile doktorların herkese tavsiye ettiği kuruyemişler, üretildikleri yöre, üretim modellerine göre farklı fiyatlara sahip. Kuruyemiş fiyatları içinde, kuruyemiş modellerine göre rakamlar değişkenlik göstermektedir. Kuruyemişin ülkemizde ya da yurt dışında üretilmiş olması fiyat üzerindeki en önemli etkendir. İthal kuruyemişlerde fiyat yükselebilirken, yerli üretim kuruyemişlerde ise bütçenize uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Draje fiyatları da benzeri bir şekilde, üretildikleri yere göre değişiklik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.