" />

Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları

Gümüş takılar, hem ortaya koydukları kaliteli tarz ile hem de bütçeye uygun seçenekleri ile birçok kişi tarafından tercih edilen kaliteli ürünlerdir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.

Gümüş takılar içinde en çok tercih edilen ürün gruplarından olan gümüş kolyeler ise, hem erkeklerin hem de kadınların tercih ettiği, aksesuar konusunda iddialı olmak isteyenlerin tercih sebebi olan ürünlerdir. Gümüş kolye seçenekleri, giyiminiz ve tarzınız ile uyum içinde, kaliteli bir kombini ortaya koymak istiyorsanız sizin için iddialı birer ürün olabilir. Gümüş kolye seçeneklerini keyifle tercih ederek, tarzınızı iyi bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Gümüş kolye modelleri

Gümüş kolyelerde, bayan gümüş kolye modellerini incelemek gerekirse, model olarak zinciri ve taşlarındaki motifler ilk olarak karşımıza çıkmaktadır ve tarzı ortaya koyan en önemli değişkenlerdir. Gümüş kolyelerde renk tonları, temel olarak beyaz ve rose tarzındadır. Giyim tarzınız ya da makyaj tarzınıza bağlı olarak siz de, rose ya da beyaz gümüş modelini tercih edebilirsiniz. İkinci olarak, gümüş kolyelerde tarzı belirleyen en önemli unsur olan motifler karşımıza çıkıyor. Gaziantep gümüş işleme kalitesine sahip ürünler içinde, anahtar gümüş kolye, çınar yaprağı motifli kolye, bunun yanı sıra yonca çiçekli incili kolyeler de sizlere sunulmaktadır. Gümüş kolyede, yenilikçi ve kaliteli motifler de arıyorsanız, yarım ay ve zirkon taşlı sonsuzluk kolyeleri de oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Bunun yanı sıra, yuvarlak taşlı bileklik, halhal konseptli kolyeler de en çok tercih edilen gümüş kolye modelleri içinde bulunuyor. Sade ya da motifli taşlara sahip, 925 ayar gümüş kolye seçenekleri içinde, kar tanesi motifleri de oldukça yaygın. Eğer tarzınıza uygun bir gümüş kolye düşünüyorsanız, besmele yazılı gümüş kolyeler, vav harfli opalit taşlı kolyeler, üçlü gözler, meryem ana kolyesi, Fatma ana yıldızlı taşlı kolye, kayan yıldız temalı kolyeler de sizlere sunulmaktadır.

Gümüş kolye fiyatları

Gümüş kolyelerin fiyatları, zincirlere ve kolyenin üzerindeki motiflere göre değişmektedir. Genel olarak, takılar içerisinde gümüş kolyeler uygun fiyatlı ürünlerdir. İçerdikleri taşlara ve bunların motiflerine göre, gümüş kolyelerin fiyatları değişmektedir. Ürün kalite düzeyi yüksek, içerdikleri benzersiz işlemeler ile tarzınızı bütünleyecek birbirinden güzel gümüş kolye seçenekleri, hoşunuza gidecek yüzlerce farklı seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Gümüş takı alanında en iyi örnekleri sunan, asırlardan gelen kaliteli Antep gümüş işçiliği ile sizlere sunduğumuz benzersiz modellerden beğendiklerinizi sepetinize atın, takınıza Türkiye’nin her yerine kargo avantajı ile kısa süre içinde sahip olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.