" />

Bakır Kahve Fincanı , Bakır Cezveler ve Bakır Tepsiler

Kültürümüzün önemli parçalarından olan gerek hatır, gerek minnet,

Gerekse kıymet duygularının tümünü harmanlayan bir ritüeldir Türk Kahvesi.

Sabahın enerjisidir, öğlenin neşesi, akşamın ise tatlı yorgunluğun en iyi arkadaşıdır. 

Kıymetlidir, bu yüzden Gaziantep'te pişirilmesi de sunumu da çok önemlidir Türk Kahvesi'nin.

Ustaların elinde işlenmiş en kıymetli bakır fincan, cezve ve tepsileri şimdi Gaziantep'ten sizelere ulaştırıyoruz. 

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Türk kahvesi kültürü, sadece başlı başına bir kahve değil aynı zamanda, “bir bardak kahvenin kırk yıl hatrı vardır” sözü ile de ifade edilen, bir iletişim kültürüdür. Ailemizle kahve içerken, ya da konuklarımıza Türk kahvesi ikram ederken onlara özel kahve fincan takımı ile sunum yapmak ise, konuklarımıza verdiğimiz hassasiyetin bir sembolüdür. Bu yüzden, kahve fincan takımları yaygın olarak kullanılır, tercih edilir. Özel işlemelere sahip, Gaziantep’e has yöresel kahve fincan takımları, ülkemizin her yanında tercih edilmekte ve sevilmektedir. Bu anlamda, Antep yöresinin özel bakır işleme sanatını ifade eden, içtiğiniz kahvenin keyfini daha da üst noktaya çıkaran dekoratif ve şık kahve fincan takımı modellerini, sitemizde inceleme şansına sahipsiniz.

Kahve fincan takımı nasıl seçilir?

Kahve fincan takımınızı seçme aşamasında, kaç kişilik bir fincan takımına ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Antep bakır işleme kahve fincanlarının yer aldığı sitemizde, iki kişilik, üç kişilik ya da altı kişilik kahve fincan takımı seti bulunuyor. Bakır ürümlü kahve fincanı setinin yanı sıra, geçmişin motiflerini üzerinde barındıran bakır işlemeli kahve fincan takımı setleri de ilginizi çekebilir. Konsept konusunda eğer sade bir fincan takımı seti düşünmüyorsanız, papatya işlemeli gibi özel işlemeler barındıran kahve fincanı setlerine de göz atabilirsiniz. Kahve fincan setinizin yanında, setinize uygun bakır bir cezve ile, takımınızı tamamlayabilirsiniz. Bakır döküm kahve fincanı takımı seti de, el yapımı kahve fincan takımı setleri kadar ilgi görmekte ve revaçta olan ürünlerdir. Eğer hediye olarak kahve fincan takımı seti düşünürseniz, ahşap hediye kutu içerisinde sunulan bakır döküm kahve fincan setleri de, sevdiklerinize verebileceğiniz güzel hediyeler içinde, sitemizde yer almaktadır.

Kahve fincan takımı fiyatları

İsterseniz bakır işleme, isterseniz bakır döküm kahve fincanı takımı seti alın, setlerin fiyat aralıkları, bütçenize uygun aralıklar içinde yer almaktadır. Klasik ya da renkli kahve fincan takımı seçenekleri içinde, Antep işleme kalitesi ile sizlere sunduğumuz kahve fincan takımı modelleri, ikili, üçlü ya da altılı olan setlere göre değişiklik göstermektedir. Hediyelik Antep kahve fincanı takımı seti ya da kendinize alabileceğiniz, günlük kullanımınız için müsait olan kahve fincan takım setlerini sitemizde farklı özelliklerine göre sıralayabilir, filtreleyebilir ve satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.