" />

Kahve Değirmeni ve Öğütücüler

Kahve kültürü, Türkiye’de her evde olan ve vazgeçilmez olarak görülen bir kültürdür.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kahvenizi hazır olarak değil de, kendi ihtiyacınız kadar, bir değirmen içinde öğüterek kullanmak isterseniz, kahve değirmeni ve öğütücüler aradığınız ürün olabilir. Bakır kahve değirmenleri, geçmişten gelen bir özel kahve kültürüdür ve kahvenin her şekilde içilmesine olanak tanır. Kahve değirmeni ve öğütücülerde yalnızca tek bir kahve içimi söz konusu değildir, kahvenizin öğütülme boyutunu siz ayarlayabildiğiniz için, farklı kahve demleme yöntemlerine göre özel bir kahve çekebilirsiniz. Kahve severlerin evlerinde mutlaka olması gereken özel bir ürün olan kahve değirmeni & öğütücü, Gaziantep özel bakır işleme kalitesi ile sizlere sunuluyor.

Kahve değirmeni nasıl kullanılır?

Kahve seven ancak bugüne kadar kahve değirmeni, öğütücü ürün kullanmamış biriyseniz, kahve el değirmeninin nasıl kullanıldığını merak ediyor olmalısınız. Kahve değirmeni ve öğütücüler, kahve çekim boyutu özel olarak ayarlanabildiğinden ötürü başta Türk kahvesi olmak üzere French press, yani filtre kahveye kadar kahveyi farklı şekillerde tüketebilmenize olanak sağlıyor. Bu da, bir kahve sever olarak o an kahvenizi ne kadar ve ne şekilde içmek isterseniz, ona uygun bir öğütülme sağlıyor. Farklı kahve taleplerinize göre farklı öğütme tekniği kullanabileceğiniz kahve değirmenleri, bir evde mutlaka olması gereken, olmazsa olmaz ürünler içinde yer alıyor.

El kahve değirmeni özellikleri

El kahve değirmenlerinin içi çelik, ağırlıklı olarak ise dışı pirinçten yapılmaktadır. Kahve değirmenleri, su ya da herhangi bir deterjan ile kesinlikle yıkanmamalıdır. İlk kullanım aşamasında, kahve değirmeni ve öğütücüsünde kahve öğütüp dökülmesi tavsiye edilmektedir. Kahveyi dökmenizin ardından öğütme ayarını istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Kahve el değirmeninin içinde bulunan anahtar, vidayı sıkmanızı ya da gevşetmenizi sağlar. Siz de bu anahtar yardımı ile, hangi ölçüde bir kahve öğütmek istiyorsanız el değirmeninizi ayarlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.