" />

Gümüş Takı Modelleri ve Fiyatları

Tarzına özen gösterenlerin vazgeçmediği bir aksesuar olan gümüş takı modelleri, birçok kişinin tercih ettiği özel seçeneklerdir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 81 ürün görüntüleniyor.

Gümüş takılar, kolye ya da küpe olarak bunun yanı sıra, set olarak da tercih edilen, ortaya koyduğu renk ve şıklık ile birçok kişinin tercih ettiği en gözde takı seçenekleri içinde yer alıyor. Gümüş takılar, kadınlar tarafından beğenil ile kullanılan, özel davetlerde tercih edilen sade ve şık ürünlerdir. Görsel açıdan beğeni toplayan ve göz alıcı tasarımlar sunan gümüş takılar, Gaziantep gümüş işleme kalitesine sahip ürünler olarak, sitemizde beğeninize sunuluyor.

Gümüş takı modelleri

Gümüş takılar, içerdikleri figürler ile farklı temalarda karşımıza çıkıyor. Gümüş takı modelleri içinde başta kolyeler olmak üzere küpeler, bilezikler, yüzükler ve bileklikler tercih ediliyor. Bazen set olarak da kullanılan gümüş takıların, kolye, küpe ve bileklik olarak set şeklinde sunuldukları da söz konusu olmaktadır. Gümüş takı modelleri, özel el teknikleri ile hazırlanan ve barındırdıkları ince el işçiliği ile herkesin beğenisini kazanan özel modellerdir. Gümüş takıları, hediye olarak ailenize, eşinize, sevgilinize de alabileceğiniz gibi, kendiniz de tercih edebilirsiniz. Gümüş takılar, diğer takılardan fiyat olarak da ayrışan seçkin ürünlerdir. Bunun nedeni altın ya da beyaz altın gibi takılara göre, gümüş takıların fiyat olarak daha avantajlı olmasıdır. Gümüş takı fiyatları, istendiği taktirde altın ya da farklı takı modelleri ile de birlikte kombine edilerek uygun hale getirilebilir. Bu anlamda gümüş takı seti ya da tekli gümüş takılarda dikkat etmeniz gereken takının içerdiği motifler, gümüş takı malzemeleridir.

Gümüş takı seti

Gümüş takıları, birer birer kullanmak yerine bir set olarak da tercih edilebilir. Kalitesi ile ve içerdiği kombinler ile beğenileri toplayan gümüş takılar, set olarak tercih edildiğinde özel günlerde ve davetlerde, kıyafetleriniz ile güzel bir uyum içerisinde olabilmektedir. Gümüş takı setlerini tercih ederek, siz de tarzınızı şık bir biçimde yansıtabilirsiniz. Gaziantep gümüş işleme ürünlerinin yer aldığı sitemizde gümüş takılar, gümüş takı setleri ve diğer takı modelleri, kolye, küpe ya da bileklik olarak sunulmaktadır. Eğer siz, farklı ürün gruplarından bir set yapmak isterseniz, sepetinize attığınız şık bileklik, küpe ve kolye gibi kaliteli gümüş ürünler ile de bir set oluşturabilirsiniz. Gümüş takı setleri fiyatları, içerdiği gümüş takıların modelleri, motifleri ve ayarına göre değişkenlik göstermektedir. Ucuz gümüş takıları, bütçenize uygun seçenekleri Gaziantep gümüş işleme kalitesi ile satın almak için ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.