" />

Bakır Cezve Setleri ve Fiyatlar

Türk kahvesi kültürü, Türkiye’de her evde özel bir anı temsil eder. Yorgunluk sonrası ailece içtiğimiz ya da misafirlerimize ikram ettiğimiz Türk kahvesi, özel bir şekilde ve özel bir cezvede hazırlanırsa, tadına asla doyum olmaz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kahve severlerin en çok tercih ettiği kahve fincan takımları ve cezveler de, bakır ürünlerden oluşur. Bakır işleme kültürünün asırlara dayandığı Gaziantep, birbirinden kaliteli cezvelerin, özel işlemelerle karşımıza çıktığı ve uzun yıllar boyu herhangi bir problem yaşamadan kullanılabildiği evladiyelik, kaliteli ürünler sunan bir kültüre sahip. Gaziantep’e özel, bakır işlemeli cezveler bu anlamda birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Bakır cezve takımları, içerdikleri özel ince işçiliklerle, kahve keyfiniz esnasında sizi daha da keyiflendirecek bir konsepti taşıyor. Cezveler içerisinde bakır işçilik içeren Antep işi ürünleri tercih eden herkes için, Gaziantep’e yolu düşmeyenler için sitemizde bu kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Cezve takımı nasıl seçilir?

Bakır işleme cezvelere göz atıyorsanız, bir cezve almak ve bir cezve takımı almak arasında kalmış olabilirsiniz. Cezveyi bir adet olarak alabileceğiniz gibi farklı ebatlarda bir set olarak almanız da mümkün. Cezvenizi eğer çok fazla kullanmayacaksanız, bir tek adet alabilirsiniz, ancak çok fazla kahve yapan ve misafir ağırlamayı seven biriyseniz, bakır cezve setleri de sizin için ideal olabilir. Gaziantep’e özgü özel motifler içeren kaliteli cezve setleri ile, uzun yıllar boyunca bir daha asla cezve alma ihtiyacınız olmayacak, nitekim kaliteli bakır üründen yapılan, çekiç el dövmesi cezveler aradığınız kaliteyi sunacak. Üçlü cezve takımları, dilerseniz yüksek sayıda kişiye ikram için, 12 kişilik büyük boy bakır cezve setlerini sitemizde sizlere sunuyoruz. Cezve boyları içinde, 6 kişilik orta boy cezveler de mevcuttur. Set olarak almak isterseniz, hem az kişi için kahve hazırladığınızda, hem de kalabalık ortamlarda bakır cezvede Türk kahvesi pişirmek istediğinizde, setiniz ihtiyacınız olanı size anında sunacaktır. Cezve takımları içinde klasik modeller olduğu gibi, papatya desenli, el işleme içeren modeller de vardır. Klasik bakır cezveler dışında kırmızı görünümlü bakır cezveleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Bakır cezve fiyatları

Bakır cezveler, içerdikleri fiyat açısından geniş bir aralık sunuyor. Bakır cezveler, cezve seti ve takımı olarak satıldıkları takdirde, bakır tepsi de içerebilmektedirler. Bakır cezve tepsisi de içeren setlerde fiyatlar bundan ötürü farklı olabilir. Bakır cezvelerde, tekli cezve ve üçlü cezve setlerinde fiyatlar daha yüksektir. İhtiyacınıza göre, eğer çok fazla kahve tüketmeyen ya da konuk ağırlamayan biriyseniz, tekli cezveler daha ucuz bakır seçeneklerdir. Bakır cezve setlerinde fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise el işçiliğidir. Özel Antep işi el işçiliği, çekiç işleme kalitesi, cezvenin fiyatını etkileyen seçeneklerden biridir. Özel bakır işçiliği, Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız kalitede, Antep’te babadan oğula gelen özel bir meslektir ve bundan ötürü de, en kaliteli cezve ve diğer bakır ürünlerini almanızı sağlar. Kaliteli bakır ürünlerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.