" />

Çaydanlıklar

Çay ve kahve, Türkiye’de yalnızca bir içecek değil aynı zamanda bir kültürdür.

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Yemeğin ardından ya da eve misafir geldiğinde keyifli bir demleme çay, eve neşe ve huzur katar. Çaysız yapamayanların ve çay keyfini en kaliteli bir şekilde yaşamak isteyenlerin en önemli tercihlerinden biri de, işlemeli bakır çaydanlıkta demlenen çaydır. Gaziantep yöresine özel bakır işçiliği ile üretilmiş, birbirinden kaliteli çaydanlık modellerinin yer aldığı sitemizde, çayını herkes harika bakır çaydanlıklarda içsin diye, uygun fiyatlar sunuyoruz! Antep yöresine has birbirinden kaliteli bakır işlemeli çaydanlıklar, her bütçeye uygun, ucuz modellerin yanı sıra göz alıcı, kaliteli işleme tasarımları ile evinizde mutlaka görmek isteyeceğiniz seçenekler sunuyor.

Çayınızı bakır çaydanlık kalitesiyle için

Mutfağınızda yer vereceğiniz çaydanlıklar, kullanılan malzeme, renk tonları ve tasarımları ile içtiğiniz çaya ayrı bir ahenk katar. Bakır çaydanlıkla içilen çay, asırlardır Türk yemek kültüründe özel bir anlama sahiptir. Bakır çaydanlık kalitesiyle çay içerek, keyifli vakit geçirebileceğiniz evlerinizde ihtiyaçlarınızı yöresel bir bakır ürünle karşılarken, aynı zamanda leziz çaylar içmenin, dekoratif bir ürün kullanıyor olmanın keyfini yaşamanız için Gaziantep yöresine has bakır çaydanlıkları tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun, özel Antep el işçiliği kalitesine sahip desenli çaydanlıklar içinde kırmızı bakır işlemeli çaydanlık, ağır işlemeli bakır çaydanlık ve bakır el dövmesi beyaz çaydanlık modelleri yer alıyor. Antep bakır işçiliği kalitesine evinizde yer vermek, çay keyfinizi yaşadığınız her anda, bakır işlemenin verdiği otantik hissiyatı yaşamak istiyorsanız ürünlere göz atabilirsiniz.

El dövmesi bakır ürünler

Gaziantep’ten olarak, Antep yöresine has bakır işçilik ile özel üretilmiş çaydanlıkların yanı sıra, süs kazanı, yoğurt bakracı kovası, banyo hamam tası ve ibrik gibi ürünleri de sizlere sunuyoruz. Asırlardan bugüne, usta çırak ilişkisi ile gelen bakır sanatının son temsilcileri tarafından üretilen bu harika ürünler, bakırın kalitesini evinize getireceği gibi, dekoratif yönü ile de aynı zamanda evinizin baş köşesinde yer alacak, özel seçimler içinde bulunuyor. El dövmesi ve işleme içeren bakır kepçeler, ibrikler, sürmedanlıklar, bakır çay takımı setleri gibi birçok özel ürün, Gaziantep bakır işçiliği kalitesi ve bütçeye uygun harika fiyatlarla online satış sitemizde sizi karşılıyor.

İndirimli bakır işlemeli çaydanlık modelleri

Antep yöresinin en özel ürünlerini sunduğumuz sitemizde, çay içmeyi seven ve evinde dekoratif ürünlere yer vermeye özel gösterenler için indirimli bakır çaydanlık modelleri de yer alıyor. Fiyata göre sıralama yapabileceğiniz sitemizde çaydanlık modelleri ve pirinç figürlü sürmedanlık, bakır döküm 6 kişilik çay takımı seti, işlemeli tuğralı bakır ibrik gibi ürünler içinde dilediğinizi sepetinize ekleyebilir, indirim avantajından faydalanarak online ödeme ile, ürünü kargo ile kapınızda teslim alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.