Doğal Çay & Kahve Çeşitleri

Çay ve kahve kültürü, Türkiye’de her evde olan, yaygın ve sevilen bir içecek kültürüdür.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Başta, lezzeti asırlardan bugüne gelen leziz Türk kahvesi olmak üzere, siyah çay ve doğal çaylar, mutfağımızda baş köşelerde yer alır. Gaziantep’ten olarak, kalitesi ve doğallığı ile vücuda iyi gelen, lezzeti ile damağımızda tadı kalan çay ve kahve ürünlerini, en seçkin ürünler ile sizlere sunuyoruz. Doğal beyaz çaylardan taze çekilmiş Türk kahvelerine kadar, mutfağınızda mutlaka olması gereken en seçkin kahve ve çay seçenekleri, Antep yöresinden sizler için geliyor.

Beyaz çay nedir, faydaları nelerdir?

Türkiye, siyah karadeniz çayının yaygın olduğu ve sevildiği bir ülke. Ancak ülkemizde beyaz çayın ismini de her geçen gün daha çok duyuyoruz. Sağlığa olan faydası ile ismi öne çıkan beyaz çayın cilde büyük faydası olduğu biliniyor. Beyaz çayın sağlık için en önemli faydası, yeşil çaya benzer bir şekilde vücutta yağ üretimi üzerinde baskı kuran ve yağın parçalanmasını sağlayan bir özelliğe sahip olması. Bu da kilo verdiren çaylar arasında beyaz çayın da yer almasını sağlıyor. Beyaz çay, diğer çaylar gibi soldurma ve kurutma gibi işlemlerden geçmiyor. Antioksidan açısından zengin olması nedeniyle, beyaz çay kansere karşı çok etkili bir doğal ürün olarak da biliniyor. Beyaz çayın diğer bir artısı ise, diğer çaylar ile karşılaştırıldığında içerdiği yüksek antioksidandan ötürü, cilt üzerinde tazeleyici bir etkiye sahip olması. Beyaz çay, cildin sıklaşması için ve kilo vermek için kullanılıyor, aynı zamanda obezite tedavilerinde beyaz çay tercih ediliyor. Kansere karşı olan etkisinden cildi güzelleştirmesine, tansiyon ve kolesterolü düşürmesinden, virüs ve bakterilere karşı etkili olmasına, zayıflamaya kadar birçok faydası olan beyaz çay, gerçek bir mucize.

Antep yöresinden taze çekilmiş Türk kahvesi

Kahve kültürü dendiğinde, akıllara ilk gelen Türk kahvesi, taze çekildiği ve kaliteli bir şekilde hazırlandığı takdirde, damaklarda eşsiz bir tat bırakan, özel bir ürün. Antep yöresinden, taze çekilmiş ve kaliteli Türk kahvelerini, mutfaklarınıza kadar getiriyoruz. Gaziantep Türk kahvesi ile, tadına doyum olmayan bir ziyafet vermek isterseniz, Antep yöresel ürünlerinin yer aldığı kategorimizde sizlere taze çekilmiş Türk kahvesi de sunuyoruz.

Çay ve kahve çeşitlerinde geniş seçenekler

Gaziantep’ten olarak, faydaları saymakla bitmeyen beyaz çay başta olmak üzere tomurcuk yeşil çay, Mevlana dökme çayı, opa çayı, barut çay, seylan çayı, dökme seylan çayı ve layaline siyah çay seçeneklerini size sunuyoruz. Bunun yanı sıra, taze çekilmiş Türk kahvesi seçeneği ile de kahve severlere harika bir lezzet sunuyoruz. Beyaz çay fiyatı ve diğer ürünlerin fiyatları ile ilgili, üzerine tıklayarak bilgi alabilir, sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı çay ve kahvelerde, üst düzey kaliteyi sunduğumuz sitemizde sofralarınızda eşsiz bir lezzet vaat ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.