Doğal Bitkisel Yağ Çeşitleri ve Fiyatları

Sağlığına önem verenlerin, başta beslenme olmak üzere güzellik gibi amaçlarla da tercih ettiği bitkisel yağlar, ülkemizin farklı yörelerinde yer alan bitkilerden üretilen ve asırlardır kullanılan ürünler.

Sıralama seçin
Görünüm:
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
16,90 TL
15,90 TL
%6 indirimli
16,90 TL
15,90 TL
%6 indirimli
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
16,90 TL
15,90 TL
%6 indirimli
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
16,90 TL
15,90 TL
%6 indirimli
18,90 TL
15,90 TL
%16 indirimli
16,90 TL
15,90 TL
%6 indirimli
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Aralarında meyve, sebze, tahıl ya da farklı endemik bitkilerin tohumlarının yer aldığı ürünlerin damıtılmasıyla elde edilen bitkisel yağlar, evinizin her köşesinde yer alabilecek, eşsiz bir sağlık kaynağı. Bitkisel yağlar, kozmetik amaçla kullanıldığı gibi yemeklerde özel aromalarını katmaları için de koyulmaktalar.

Bitkisel yağların faydaları nelerdir?

Bitkisel yağlar, insan vücuduna olan katkıları saymakla bitmeyecek türden katkıları olan ürünlerdir. Kişisel bakımda sıkça tercih edilen bitkisel yağlar, daha güçlü ve dökülmeyen saçlar için, daha parlak ciltler için ve tırnaklar için kullanılıyor. Bunun yanı sıra, başta susam yağı ve badem yağı olmak üzere bitkisel yağların tamamına yakını cilt, saç ve tırnaklar başta olmak üzere ellerdeki sorunları gidermek için kullanılan doğal ürünlerdir. Kozmetik ürünlerin özünü oluşturan bitkisel yağları, kendi özel şişelerinde, ihtiyacınız olan bitkisel yağlara göre alabilir, farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Mineral ve vitamin bakımından son derece zengin bir içeriğe sahip bitkisel yağları yemeklerinizde, salatalarınızda kullanabilir, vücudunuza bakım kürü olarak da tercih edebilirsiniz. Aroma terapi anlamında ya da masaj için kullanılabilen bitkisel yağlar, lavanta yağı, papatya yağı, jojoba ya da biberiye gibi farklı türleri ile, insanın ihtiyacı olan doğal zenginliği sunuyor. Ciltlere ve saça, maske uygulaması ile verilebilen bitkisel yağlar, kısacası her anlamda faydalı ve özel ürünlerdir.

Gaziantep yöresinden organik bitkisel yağlar

Gaziantep yöresel ürünlerini sunduğumuz sitemizde, bitkisel yağ konusunda sunduğumuz geniş seçeneklerle, sağlıklı bir yaşama adım atmanız için yanınızdayız. Gaziantepten olarak, sunduğumuz bitkisel yağ ürünleri içinde biberiye, çam yağı, çörek otu yağı, defne yağı, yer fıstığı yağı, hint yağı, kantaron yağı, karanfil yağı, kekik, lavanta, nane, kayısı çekirdeği, ozonlu zeytinyağı, sarımsak, alabalık ve susam yağı gibi, en çok aranan ve en faydalı bitkisel yağ çeşitlerini size sunuyoruz. Tamamen doğal bir şekilde üretilen ve geleneklere uygun şekilde hazırlanıp şişelenen bitkisel yağlar, organik bir şekilde beslenen, cilt sağlığını doğal ürünler ile desteklemek isteyen herkese göre.

Organik bitkisel yağ fiyatları

Sitemizde sunmuş olduğumuz bitkisel yağ seçenekleri, herkese ve her bütçeye hitap edecek tarzda sıralanmıştır. Bitkisel yağlar kategorimizde, 25 mililitrelik ambalajlarda satılan yağları, sepetinize atarak adresinize, Türkiye’nin her noktasına kargo ile alabilirsiniz.Uygun fiyatlı doğal bitkisel yağları arıyorsanız, fiyata göre sıralama yaparak en ucuz ürünleri listeleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.