" />

Gümüş Bileklik Fiyatları ve Modelleri

Aksesuar kullanmayı sevenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında gelen bileklikler, farklı renk ve tasarımlar ile, giyim tarzınızı ve stilinizi tamamlayan, önemli bir takı grubu.

Sırala
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kıyafetlerinize, tarzınıza uygun bileklik modelleri, sizi son derece şık gösterirken aynı zamanda size zarif bir hava da katabiliyor. Farklı tasarımlar, yenilikçi dizaynlar ile klasik bileklik modellerinden farklı bir tasarım düşünüyorsanız, birbirinden güzel alternatifler içeren yaratıcı ve şık bileklik tasarımları hoşunuza gidecektir. Bilekliklerin tarzları, üzerlerinde bulunan taşlar ve tasarımlar ile kendini ortaya koymaktadır ve kaliteli bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Mineli, çiçekli, çubuklu gibi temalar içeren özel bileklik gruplarımız içinde yer alan zarif bileklikler, hoşunuza gidecek türden büyüleyici tasarımları içeriyor.

Gümüş bileklik nasıl seçilir?

Sevgiliye, eşinize ya da annenize hediye olarak alabileceğiniz en şık seçeneklerden biri olan gümüş bileklikler, her zaman tercih edilen, sevilen ve yadigar olarak saklanan kaliteli ürünlerdir. Gaziantep, gümüş konusunda özel işlemeleri sunan ve gümüş takı konusunda tercih edilen bir yöre olarak, gümüş bilekliklerin en kaliteli ve en zarif örneklerini bulabileceğiniz adresler arasında. Gaziantepten olarak, gümüş bileklik seçimi yapmak istiyorsanız, ancak hangi ürünü alacağınıza henüz karar vermediyseniz detaylı bir inceleme yapmanızı öneriyoruz. Eğer sade bir tarz seviyorsanız, çubuk gümüş bileklikleri tercih edebilirsiniz. Eğer bilekliğinizin kendisini göstermesini istiyorsanız büyük taşlı, siyah mineli rose bileklik modelimiz hoşunuza gidebilir. Üçlü siyah mine taşlı bileklikler de, son dönemde en çok tercih edilen, popüler bileklik modelleri içinde yer alıyor. Renk olarak, siyah tonlarının bilekliğiniz içinde yer almasından tarafsanız, siyah mineli taşlı bileklikler de çok tercih edilen bileklik temaları içinde yer alıyor. Kısacası aradığınız tarza göre, kadın gümüş bileklik temaları içinde birçok farklı seçenek sizleri bekliyor.

Gümüş bileklik fiyatları

Gümüş bileklikler, özel bir hediyelik almayı düşünenler için en iyi tercihlerden bir tanesidir. Gümüş bilekliklerin bu denli tercih edilmesinin nedeni, hem oldukça zarif ürünler olması hem de fiyat olarak diğer takı modellerine göre uygun olmasıdır. Gümüş bileklik fiyatları, ürünün gramajı ve gümüşün ayarına göre değişiklik göstermektedir. Ucuz gümüş bileklikler arıyorsanız taş oranı daha düşük, ağırlık olarak daha narin modelleri tercih ederek görece uygun fiyatlı şık bir takı sahibi olabilirsiniz. Hem kendiniz için, hem de kadınlara hediye olarak alabileceğiniz gümüş bileklikler içinde taşlı, düz, standart, farklı modellerde 925 ayar kaliteli gümüş bileklik modellerini sitemizde inceleme şansına sahipsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.