" />

Bakır Bardak Çeşitleri ve Fiyatları

Evlerimizde özel bir köşede yer alan bardaklar, su ya da ayran, meyve suyu, şerbet gibi ikramları sunmak için tercih ettiğimiz olmazsa olmazlar.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bardaklar konusunda eğer klasik cam seçenekler dışında, gerçekten göze hitap eden ve sağlıklı bir hava katan bakır bardakları tercih ederseniz, son derece şık bir hava yaratabilirsiniz. Günümüzde restoranların sıkça tercih ettiği bakır bardak modelleri, artık evlerde de yer alıyor. Bakır bardak kültürünün yaygın olduğu Gaziantep’te, özel işlemeli bakır bardakları online satış mağazamızdan tüm Türkiye’ye sunuyoruz. Bakır bardaklar, herhangi bir meşrubat tüketirken o anı daha keyifli yaşamanızı sağlayacak ve bakır kültürünün o eşsiz hazzını size hissettirecek. Bakır bardak modelleri ve fiyatları konusunda, kategorimizde yer alan ürünler üzerinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bakır bardak modelleri

Antep yöresine özel işlemelere sahip birbirinden kaliteli bakır bardaklar, su ve ayran için tercih edilen bakır bardağı tabağı ile ya da yalnızca bardak olarak sunulabilmektedir. Ayran su tası ve tabakları, tekli olduğu gibi üçlü bardak şeklinde de sunulmaktadır. El dövmesi bakır ayran tabakları, ya da set olarak bakır bardak düşünenler için 6 kişilik bakır bardak ve sürahi takımı, eksiği olmayan tam setler olarak karşımıza çıkıyor. Bakır bardak setleri, ayran için olduğu kadar su için de set olarak tercih edilmektedir. 6 kişilik setleri fazla görenlere, 2li ayran ve su bakır bardak setleri de sunulmaktadır. Eğer klasik bir tercih değil de, renkli ve motif işlemeli bakır bardak düşünüyorsanız, Antep işi özel bakır işleme kalitesiyle, papatya işlemeli bakır bardak setleri de kategorimizde yer almaktadır. Bakır bardaklar, uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan, büyük bir keyifle kullanacağınız kaliteli ürünlerdir ve evladiyeliktir.

Bakır bardak fiyatları ne kadar?

Bakır bardaklar, fiyat açısından set ya da tekli olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Bakır bardak modelleri içinde tekli bardaklar, bunun yanı sıra üçlü bakır bardaklar farklı fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Bakır bardak setlerinde tepsili bir seçim yaparsanız, fiyata yansımaktadır. İkili, üçlü, tekli ya da altılı bakır bardaklarda da, fiyat doğrudan bardak sayısı ile değişmektedir. İşlemeli bakır bardaklarda, el emeği işçilik yoğun olduğu için fiyat değişebilmektedir. Gaziantep’in en kaliteli yöresel ürünlerini sunduğumuz sitemizde, uygun fiyatlı Antep işi bakır bardaklar her keseye uygun şekilde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.