Baklava Çeşitleri ve Fiyatları

Gaziantep’e has yöresel ürünler dendiğinde akla gelen ilk lezzet, tadına doyum olmayan Gaziantep baklavasıdır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Yalnızca Türkiye’de değil, dünya çapında ilgi gören ve siparişler alan Antep baklavası, hafif lezzeti ve büyüleyici tadı ile en popüler tatlılardan. Eğer baklava keyfini, en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız, Gaziantep’e has yöresel ürünleri bulabileceğiniz sitemizde, sizler için en kaliteli Antep baklavasını sunuyoruz.

En kaliteli fıstıkla üretilen tadına doyum olmayan baklava

Hazırlanma sürecinde, en iyi fıstıkların ve şerbetin kullanıldığı Antep baklavası, favori tatlınız olacak. Baklava ustaları tarafından, Antep yöresinin en iyi ürünlerinin kullanıldığı kuru baklava seçenekleri içinde, lezzetine doyamayacağınız kuru baklavaları sizlere Gaziantepten olarak sunuyoruz. Uzun dayanma ömrüne sahip Antep baklavası, uygun şartlarda saklandığı takdirde kışın 20 gün, yazınsa 15 güne kadar ev şartlarında muhafaza edilebilir.

Neden Antep baklavası?

Farklı türde çeşitleri olan baklavaların en kalitelisi ve en hası, Antepli ustalar tarafından yapılmaktadır. Gaziantep kuru baklavasının, Türkiye’de dünyada popüler olmasının nedeni, tadına doyum olmayan eşsiz lezzetidir. Organik ve doğal bileşenler kullanılarak hazırlanan baklavanın bu kadar sevilmesinin nedeni, ürünün eşsiz el açımı yufkası ve ideal orandaki şerbetidir. Odun ateşinde pişirilen baklava, yapay tatlandırıcı içermemektedir. Tereyağı, mısır nişastası, yumurta ve Antep fıstığının en iyilerini içeren baklava, tüketilmeden önce hafif ısıtılan, bayramlarda ve özel günlerde her evde olan, en sevilen tatlılardandır.

Antepin en kaliteli baklavası kapınızda

Canınız Antep baklavası çektiyse, en kaliteli yöresel Antep ürünlerini sunduğumuz sitemizde, en üst kalitede hazırlanan Antep baklavası ile hemen bugün tanışmalısınız. Kuru baklava çeşitleri içinde, en kaliteli ürünleri sunduğumuz Antep baklavalarını, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz. Kargo şartlarına uygun bir şekilde gönderilen baklavalar, sevdiklerinizle keyifli bir şekilde tüketmeniz için hazır hale getiriliyor. Gaziantep baklava fiyatlarını merak ediyorsanız, Gaziantepten olarak her yöresel üründe olduğu gibi, Antep baklavasında da en iyi kaliteyi, en uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Gaziantep baklava seçenekleri içinde, içerdiği her malzemesi ile lezzet vaat eden baklavaları, orijinal adresinden alarak, lezzetin hakikisi ile tanışmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.