" />

Bakır Ürünleri ve Fiyatları

Gaziantep yöresel ürünleri içinde, bakır ürünler geniş yer kaplar. Antep el işçiliği ile işlenen bakır kovalar, şekerlikler birçok evde baş köşede yer alır.

Sırala
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Bakır ürünler, hem dekoratif amaçlı olarak hem de günlük kullanım içinde sıkça karşımıza çıkan, Gaziantep’e has özel ürünlerdir. Antep bakır işleme ürünlerinin temel özelliği, tamamen el işçiliğinden yapılan bakır ürünler olması, bakır olmasından dolayı herhangi bir kararmanın asla olmamasıdır. İç kısımları genellikle kalay olan Antep işleme bakır ürünler, dışındaki parlaklığının kaplama ile korunduğu, dolayısı ile zarar görme ve kısa zaman içinde deforme olma gibi riskin söz konusu olmadığı kaliteli ürünlerdir.

En çok tercih edilen bakır ürünler

Bakır ürünler, hem gündelik kullanım amacı ile hem de evlerde dekoratif amaçlı olarak kullanılabilecek ürünlerdir. Antep bakır işleme ürünler içinde, en çok tercih edilen bakır dekorasyon ürünleri ve mutfakta kullanılabilecek özel işleme, geleneksel bakır ürünler içinde bakır işleme çaydanlık, şekerlik, bakraç, ikramlık, tuğralı bakır ibrik yer almaktadır. Bunun dışında bakır ayran tabağı, hamam tası, bakır vazo, cezveli kahve fincan takımı ve ehlikeyf bardaklık soğutucu da tercih edilen bakır ürünler içinde yer alıyor. Gaziantep bakır ürünleri arasında, set olarak bir alım yapmayı düşünürseniz, bakır bardak takım seti ya da baharat takım seti de alabilirsiniz. Gaziantep yöresel ürünleri ve bakır işleme ürünlerinin yer aldığı sitemizde, eskitme kırmızı bakır tepsi de bulunmakta.

Bakır ürünlerin fiyatları

Özel işlemeli bakır ürünler, içerdikleri işlemelerin tarzına göre, ürünün ayarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Bakır el dövmesi özel ürünlerin fiyatlarını, ucuzdan pahalıya sıralayarak ucuz bakır ürünleri bulabilirsiniz. Özel işlemelere sahip bakır el dövmesi ürünler, Gaziantepten kalitesi ile, Antep işleme konusunda en iyi ustaların elinden çıkmış seçkin ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Antep bakır işleme ürünleri konusunda online satış yaptığımız sitemizde, istediğiniz bakır ürünü satın alabilir, sepetinize ekleyip Türkiye’nin her yerinde kapınıza kadar alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.