" />

Baharatlık Takımı Modelleri ve Fiyatları

Mutfağımızda önemli bir yerde olan baharatları saklamak için kullandığımız baharatlıklar, kimimiz için klasik, plastik baharatlık setlerinde saklanabiliyor, ancak mutfağına önem veren ve evinin her köşesinde, geleneksellikten gelen kaliteyi ifade etmek isteyenler için baharatlık setleri de bakır olarak tercih ediliyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Birçok farklı baharatı bozulmadan saklamanın en iyi yollarından bir tanesi, kaliteli bir bakır baharatlık setidir. Gaziantep yöresine özel bakır işçiliği ile, her yerde sevilerek tercih edilen ve sıkça kullanılan bakır baharatlık modelleri, mutfağınızda görmek isteyeceğiniz türden kaliteli bir konsepte sahip. Baharatlık setleri içinde, birçok kişinin bakırı tercih etmesinin nedeni, bakırın kendine has kaliteli yapısı, sağlıklı tarzı. Atalarımızın baharatlık için tercih ettiği kaliteli bakır baharatlıkları, set olarak ya da parça parça, Gaziantep yöresel ürünlerini sunduğumuz sitemizde görebilir, inceleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen baharatlık modelleri

Baharatlık setlerinde, herkesin farklı bir tarzı söz konusudur ve farklı temalar ön plana çıkmaktadır. Baharatlık setinde klasik bir çizgiyi tercih edenler, desen olarak çok fazla çizgi içermeyen klasik baharatlıkları seçebilir. Bunun yanı sıra, elma şekilli baharatlıklar, baharatlık seçimleri içinde ön plana çıkan diğer seçimlerdendir. Eğer bakır baharatlığınızda özel işlemeleri tercih eden ve bu motifleri seven biriyseniz, papatya motifi gibi özel motifler içeren bakır baharatlık modelleri de mutlaka göz atmanız gereken ürünlerden. Bakır tepsi, sürahi, kahve fincan setleri ve cezve gibi ürünleri, Antepin en iyi ustalığını ortaya koyan isimlerinin imzası ile sunduğumuz kaliteli ürünlerimizin dışında, bakır baharatlık modelleri de mutfağınızda görmek isteyeceğiniz türden, seçkin ve özel ürünlerdir.

Bakır baharatlık fiyatları

Bakır baharatlıklar, bütçenize uygun fiyat aralıklarında sitemizde sunulmuştur. Elma konseptli ya da klasik bakır baharatlıkların fiyatları, baharatlıkların set, takım halinde olmasına ya da üzerindeki el işçiliğinin yoğunluğuna göre değişmektedir. Birbirinden kaliteli bakır baharatlık modellerini, Gaziantep’in ustalarının kaliteli işçiliği ile sunduğumuz ürünler içinde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı bakır baharatlıklarımıza göz atmadan, baharatlık almaya karar vermeyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.